Готель, побудовий з бруса – це не тільки красиво, але і комфортно. Дерев’яні будинки, СПА-центри, будинки відпочинку встановлюються на кемпінгах, в курортних зонах в лісі, біля річок, морського узбережжя, в гірській місцевості. Якщо ви плануєте стати власником готелю з бруса, ви можете замовити професійне будівництво вподобаного об’єкта під ключ в нашій компанії за вигідною вартості в Україні. Приклади наших робіт ви можете побачити в розділі «Проекти» на сайті. Якщо клієнт бажає отримати міні-готель, створену в індивідуальному порядку, ми також допоможемо в цьому!

Переваги дерев’яних готелів та СПА-центрів для баз відпочинку

Дерев’яні споруди для туристичних об’єктів будують з бруса. Це універсальний матеріал, що поєднує повністю натуральне походження, довговічність, надійність. Брус з деревини еталонної якості, видобутої в Поліссі та Карпатах, дає мінімальну усадку і зберігається в ідеальному стані навіть при будь-яких погодних умовах.

Що стосується дерев’яних готелів, можна виділити наступні їх переваги:

 • Демократична ціна;
 • Багатий вибір моделей і планувань;
 • Універсальність – таку споруду можна встановити на будь-якій ділянці достатньої площі.

Замовити готель з бруса під ключ можна безпосередньо на нашому сайті через онлайн-форму.

Скачайте наш прайс!

Чтобы получить актуальный прайс лист, оставьте ваш номер телефона ниже.

  Расчёт стоимости кровли

  Для расчёта стоимости оставьте ваш номер телефона. С вами свяжется наш технический специалист для уточнения деталей необходимых для расчёта.

   Заказать обратный звонок

    

    Обратный звонок