Навіс з бруса – це практичне рішення, якщо потрібно захистити парадний вхід в будинок, садові меблі, авто від палючого сонця і опадів. Встановити дерев’яну споруду можна на ділянці біля приватного будинку і на дачі, причому як на відкритій місцевості, так і над ганком. Замовити професійне будівництво навісів з бруса можна в нашій компанії. У каталозі ви можете ознайомитися з прикладами наших проектів.

Який навіс з бруса замовити?

Моделі дерев’яних навісів бувають різними і відрізняються один від одного варіантом виконання. У нас ви можете купити такі варіанти споруд з бруса:

 • Окремостоячі навіси, що знаходяться на одній ділянці з котеджем або приватним (дачним) будинком. Зазвичай використовуються для стоянки машин;
 • Примкнуті до будинку кутові навіси, призначені для захисту вибраної ділянки від сонця і опадів;
 • Опорно-консольні, встановлені біля вхідних дверей.

У нас ви можете замовити будівництво будь-якої навісної конструкції з бруса під ключ. Ми збираємо конструкцію як на власному виробництві, так і безпосередньо на вашій ділянці. Також ви можете купити за вигідною ціною вже готовий до складання конструктор, що дозволить змайструвати споруду з бруса своїми руками.

Скачайте наш прайс!

Чтобы получить актуальный прайс лист, оставьте ваш номер телефона ниже.

  Расчёт стоимости кровли

  Для расчёта стоимости оставьте ваш номер телефона. С вами свяжется наш технический специалист для уточнения деталей необходимых для расчёта.

   Заказать обратный звонок

    

    Обратный звонок