Гараж з бруса – це вдале рішення для тих, хто хоче зручно і надійно паркувати автомобіль біля приватного будинку або на дачі. Дерев’яна споруда ефективно захищає машину від палючого сонця і опадів. Також гараж з бруса виглядає сучасно і стильно, прикрашаючи ландшафт вашої ділянки. Наша компанія професійно займається будівництвом гаражів під ключ, пропонуючи найбільш вигідні ціни в Києві та області. З нашими проектами ви можете ознайомитися в каталозі на сайті.

Моделі гаражів з бруса

Для зведення гаражів, в тому числі і з навісом, використовують профільований брус. Він має достатню міцність, довговічністю, екологічною чистотою. Вироби з профільованого бруса дають мінімальну усадку, за рахунок чого зберігають первісну геометрію.

Ми пропонуємо будівництво дерев’яних гаражів різних моделей:

 • Відкритих, виконаних за типом навісів;
 • Закритих;
 • Закритих з додатковим навісом.

Ви можете купити гараж, вибравши вподобаний проект із запропонованих, або ж замовити будівництво об’єкта в індивідуальному порядку. Для отримання додаткової консультації зв’яжіться з нашими менеджерами через онлайн-форму на сайті.

Скачайте наш прайс!

Чтобы получить актуальный прайс лист, оставьте ваш номер телефона ниже.

  Расчёт стоимости кровли

  Для расчёта стоимости оставьте ваш номер телефона. С вами свяжется наш технический специалист для уточнения деталей необходимых для расчёта.

   Заказать обратный звонок

    

    Обратный звонок