Мобільні лазні з бруса користуються високим попитом в Україні. Такі дерев’яні споруди замовляють для приватних будинків і дач. Мобільні лазні характеризуються простий транспортуванням і компактністю.

Купити готову лазню із бруса під ключ можна незалежно від сезону. Зробивши замовлення на мобільну лазню із профільованого брусу або сухого бруса, ви отримаєте готовий проект до 7 днів. Варіанти мобільних лазень із бруса запропоновані у нас на сайті. Ви можете ознайомитися з тим, як виглядають готові лазні з бруса, переглянувши фото, відео та параметри. Зверніть увагу, що мобільні лазні мають односхилі дахи. Завдяки цьому готові лазні із бруса виглядають компактно.

Перевізні лазні із бруса під ключ – це недорого, стильно, практично та надійно. Всі недорогі мобільні лазні з бруса, які ми пропонуємо клієнтам, здаються вже у готовому для експлуатації вигляді. Вам достатньо лише облаштувати готову лазню із профільованого бруса, керуючись особистими уподобаннями.
Щоб замовити мобільну лазню із бруса під ключ недорого вже зараз, скористайтесь онлайн-формою на сайті.

Особливості переносних лазень

Для зведення подібних споруд з дерева під ключ використовується тонкий брус, що володіє легкістю і відмінною теплопровідністю. Отримують його з сосни – довговічного і практичного натурального матеріалу. Збірка мобільного лазні не вимагає значних витрат часу і установки на фундамент. Для того щоб клієнт отримав вже готовий виріб, ми збираємо мобільний баню з бруса безпосередньо на нашому виробництві. Споруду доставляємо на вашу ділянку краном-маніпулятором.

Замовивши за вигідною ціною мобільний баню з бруса під ключ з доставкою до вашого об’єкта, ви отримаєте будівлю, яка буде мати:

 • Липові лежаки;
 • Дров’яну піч;
 • Вентиляційне вікно;
 • Сендвіч димохід;
 • Скляні двері в парильню;
 • Мінімальний комплект меблів.

Співпрацюючи з нами, кожен клієнт отримає такі переваги як недороге професійне будівництво дерев’яних будинків, саун, альтанок і багатьох інших об’єктів для приватного і комерційного використання. Потрібен індивідуальний проект? Зверніться до нас через онлайн-форму на сайті! Ми обов’язково врахуємо кожне ваше побажання.

Скачайте наш прайс!

Чтобы получить актуальный прайс лист, оставьте ваш номер телефона ниже.

  Расчёт стоимости кровли

  Для расчёта стоимости оставьте ваш номер телефона. С вами свяжется наш технический специалист для уточнения деталей необходимых для расчёта.

   Заказать обратный звонок

    

    Обратный звонок