Малі архітектурні форми (МАФи), наприклад, кіоски з дерева – гарне рішення для малого бізнесу в сфері громадського харчування і торгівлі. Вони поєднують в собі практичність, комфорт, естетичну привабливість і мобільність. Якщо вас цікавить оперативне будівництво торгових павільйонів та кіосків з якісного дерева, ми до ваших послуг!

Асортимент кіосків та інших об’єктів для торгівлі

У роботі наші майстри використовують тільки перевірену деревину, здобуту в Поліському та Карпатському регіонах України. Матеріал характеризується високою зносостійкістю, яка зберігається при експлуатації в будь-яких кліматичних умовах.

Співпрацюючи з нашою компанією, ви можете замовити наступні види МАФів з бруса в Києві і області:

 • Кіоски;
 • Міні-магазини;
 • Офісні приміщення.

Для будівництва кіосків, офісів, магазинів використовуємо тонкий і профільований брус. Серед їх переваг виділимо високу якість, мінімальну усадку в процесі експлуатації. На сайті ви можете ознайомитися з нашими проектами і їх характеристиками. Якщо не вдалося знайти прийнятний варіант, ми раді будемо виготовити кіоск з бруса за індивідуальним проектом з деталізованим розрахунком вартості робіт і матеріалів.

Скачайте наш прайс!

Чтобы получить актуальный прайс лист, оставьте ваш номер телефона ниже.

  Расчёт стоимости кровли

  Для расчёта стоимости оставьте ваш номер телефона. С вами свяжется наш технический специалист для уточнения деталей необходимых для расчёта.

   Заказать обратный звонок

    

    Обратный звонок