План альтанки

  Пропонуємо вам звернути увагу на нестандартний варіант виготовлення зони відпочинку на присадибній ділянці – ромбічну альтанку. Візуально конструктор нагадує ромб, який ідеально впишеться в інтер’єр ландшафтного дизайну ділянки. Площа альтанки – 7,29 м2, є 2 вікна, вхідні двері. Усередині альтанки можна організувати міні-кухню і зону відпочинку.

  Для матеріалу використаний тонкий сухий стіновий брус, виготовлений за фінською технологією. У базову комплектацію входять брус для стінового комплекту, лаги, підлогове покриття, двоскатна покрівля, вікна, двері. При наявності фундаменту, альтанку можна встановити протягом 2-3 днів. Термін виготовлення конструктора займає до 21 робочого дня.

  Оплата здійснюється згідно умов укладеного Договору, з не пропорційним розподілом загальної вартості на 4-5 виплат. Зазвичай перша виплата становить 30 відсотків від загальної суми договору, далі йдуть кілька проміжних виплат та залишок, який не перевищує 10 відсотків від загальної вартості будівлі за Договором.

  В розстрочку, на жаль, наша компанія не будує, але нам вдалося дізнатися, що все розстрочки за своїми умовами зводяться до звичайного кредиту в банку в національній валюті. Якщо у вас не вистачає коштів для будівництва будинку або лазні і з’явилася необхідність в такому кредиті, ми надамо вам договір і інші необхідні документи, щоб полегшити процес отримання позики під будівництво будинку або з іншим формулюванням кредиту в тому чи іншому банку України.

  Альтанка виготовлена з деревини хвойних порід, високої якості. У комплект входять лаги, підлога, стіни, дерев’яна покрівля, вікна, двері. Збірка здійснюється за допомогою зарізних замків, які забезпечують надійність і стійкість конструкції.

  Процес будівництва альтанки

  Потрібен індивідуальний проект? Напишіть нам!

   Скачайте наш прайс!

   Чтобы получить актуальный прайс лист, оставьте ваш номер телефона ниже.

    Расчёт стоимости кровли

    Для расчёта стоимости оставьте ваш номер телефона. С вами свяжется наш технический специалист для уточнения деталей необходимых для расчёта.

     Заказать обратный звонок

      

      Обратный звонок