План альтанки

  Як можна поєднати корисну працю і активний відпочинок. Ми знайшли для вас оптимальне рішення і пропонуємо купити унікальне будову, яке поєднує альтанку і побутівку. На площі 18 м2 розмістилися відкрита альтанка (площа 10 м2) і побутівка. В останньому випадку приміщення можна переобладнати як в господарську споруду, так і в повноцінну майстерню.

  Будова виготовлено з сухого тонкого бруса, вологістю до 14%. У базову частину будови входять стінові комплекти, лаги, підлогове покриття, покрівля двоскатна, двері, 2 вікна. Збірка конструктора здійснюється за 3-5 днів. Після цього наші монтажники привезуть вам альтанку-побутівку на ділянку і встановлять її за всіма правилами містобудування.

  Оплата здійснюється згідно умов укладеного Договору, з не пропорційним розподілом загальної вартості на 4-5 виплат. Зазвичай перша виплата становить 30 відсотків від загальної суми договору, далі йдуть кілька проміжних виплат та залишок, який не перевищує 10 відсотків від загальної вартості будівлі за Договором.

  В розстрочку, на жаль, наша компанія не будує, але нам вдалося дізнатися, що все розстрочки за своїми умовами зводяться до звичайного кредиту в банку в національній валюті. Якщо у вас не вистачає коштів для будівництва будинку або лазні і з’явилася необхідність в такому кредиті, ми надамо вам договір і інші необхідні документи, щоб полегшити процес отримання позики під будівництво будинку або з іншим формулюванням кредиту в тому чи іншому банку України.

  Виготовленно з деревини хвойних порід високої якості. У комплект входять лаги, підлога, стіни, дерев’яна покрівля, вікна, двері. Збірка здійснюється за допомогою зарізних замків, які забезпечують надійність і стійкість конструкції.

  Процес будівництва альтанки

  Потрібен індивідуальний проект? Напишіть нам!

   Скачайте наш прайс!

   Чтобы получить актуальный прайс лист, оставьте ваш номер телефона ниже.

    Расчёт стоимости кровли

    Для расчёта стоимости оставьте ваш номер телефона. С вами свяжется наш технический специалист для уточнения деталей необходимых для расчёта.

     Заказать обратный звонок

      

      Обратный звонок