План альтанки

  Невелика малогабаритна альтанка призначена для тих, хто любить відпочити в колі друзів, рідних. Для виготовлення альтанки використаний сухий тонкий брус, оброблений за фінською технологією. У дизайнерському плані альтанка двоскатна, одна стіна повністю глуха, дві бічні стіни мають відкритий простір.

  Усередині альтанки можна розмістити 2 лавки, 1 стіл. Загальна площа конструкції 4,84 м2. Одночасно в альтанці можна розмістити 6 чоловік. Базова комплектація включає в себе тонкий стіновий брус, лаги, підлогове покриття, матеріал для покрівлі, оздоблювальний пиломатеріал. Лавки і столи входять в комплектацію окремо. Термін складання альтанки займе не більше 3 днів. Маленька альтанка з тонкого бруса – ідеальне  рішення щоб провести час у колі друзів, рідних.

  Оплата здійснюється згідно умов укладеного Договору, з не пропорційним розподілом загальної вартості на 4-5 виплат. Зазвичай перша виплата становить 30 відсотків від загальної суми договору, далі йдуть кілька проміжних виплат та залишок, який не перевищує 10 відсотків від загальної вартості будівлі за Договором.

  В розстрочку, на жаль, наша компанія не будує, але нам вдалося дізнатися, що все розстрочки за своїми умовами зводяться до звичайного кредиту в банку в національній валюті. Якщо у вас не вистачає коштів для будівництва будинку або лазні і з’явилася необхідність в такому кредиті, ми надамо вам договір і інші необхідні документи, щоб полегшити процес отримання позики під будівництво будинку або з іншим формулюванням кредиту в тому чи іншому банку України.

  Альтанка виготовлена з деревини хвойних порід високої якості. У комплект входять лаги, підлога, стіни, дерев’яна покрівля, вікна, двері. Збірка здійснюється за допомогою зарізних замків, які забезпечують надійність і стійкість конструкції.

  Процес будівництва альтанки

  Потрібен індивідуальний проект? Напишіть нам!

   Скачайте наш прайс!

   Чтобы получить актуальный прайс лист, оставьте ваш номер телефона ниже.

    Расчёт стоимости кровли

    Для расчёта стоимости оставьте ваш номер телефона. С вами свяжется наш технический специалист для уточнения деталей необходимых для расчёта.

     Заказать обратный звонок

      

      Обратный звонок