План

  Невелика душова кабінка з тонкого бруса призначена для тих, хто хоче швидко сполоснутися на вулиці після робіт в саду або городі. Загальна площа душової кабінки становить 2,56 м2. Цього об’єму достатньо, щоб розмістити всередині інженерні комунікації для подачі води, в тому числі для гарячого водопостачання.

  Для виготовлення душової кабінки використовувався сухий профільований брус товщиною 46мм. Душова кабінка має подвійну покрівлю, одне вікно, вхідні двері. У базову комплектацію входять: брус тонкий з хвойних порід деревини, лаги, оздоблювальний матеріал, покриття для підлоги. Термін складання душової кабінки займає 1-2 дні.

  Оплата здійснюється згідно умов укладеного Договору, з не пропорційним розподілом загальної вартості на 4-5 виплат. Зазвичай перша виплата становить 30 відсотків від загальної суми договору, далі йдуть кілька проміжних виплат та залишок, який не перевищує 10 відсотків від загальної вартості будівлі за Договором.

  В розстрочку, на жаль, наша компанія не будує, але нам вдалося дізнатися, що все розстрочки за своїми умовами зводяться до звичайного кредиту в банку в національній валюті. Якщо у вас не вистачає коштів для будівництва будинку або лазні і з’явилася необхідність в такому кредиті, ми надамо вам договір і інші необхідні документи, щоб полегшити процес отримання позики під будівництво будинку або з іншим формулюванням кредиту в тому чи іншому банку України.

  Виготовленно з деревини хвойних порід високої якості. У комплект входять лаги, підлога, стіни, дерев’яна покрівля, вікна, двері. Збірка здійснюється за допомогою зарізних замків, які забезпечують надійність і стійкість конструкції.

  Процес будівництва

  Потрібен індивідуальний проект? Напишіть нам!

   Скачайте наш прайс!

   Чтобы получить актуальный прайс лист, оставьте ваш номер телефона ниже.

    Расчёт стоимости кровли

    Для расчёта стоимости оставьте ваш номер телефона. С вами свяжется наш технический специалист для уточнения деталей необходимых для расчёта.

     Заказать обратный звонок

      

      Обратный звонок