Прийшла весна …. набридло сидіти в задушливій квартирі, хочеться живого спілкування з природою, свіжого повітря, свободи! Але ось біда – відсутність комфортних умов ночівлі позбавляє нас можливості проводити за містом стільки часу, скільки ми самі цього захочемо.

Капітальне будівництво коштує дорого, і не завжди доречно. Яким же чином, можна максимально дешево, та ще й комфортно здійснити будівництво дачного будинку?

Та дуже просто! У сучасному дерев’яному домобудівництві з’явилися чудові високоточні технології, що дозволяють виробляти комплекти для складання дерев’яного будинку з сухого шпунтованого бруса з автоматичною точної вирізкою кутових чаш, що дозволяє зібрати дачний будинок за кілька днів і негайно приступити до його облаштування і прийому гостей.

Дерев’яний будинок, побудований за такою технологією не вимагає дорогої внутрішньої і зовнішньої обробки, крім цього, він не схильний до зміни геометричних розмірів зі зміною температури і вологості навколишнього середовища, а вже якщо говорити відверто, то розтріскування бруса і усадка такого дачного будинку також відсутні. Ми виробляємо дачні будинки з профільованого бруса товщиною 28, 45 і 70 мм. Весь шпунтований брус для виробництва дерев’яних дачних будинків висушений і містить залишкову вологість не більше 15%.

Дачний будиночок з сухого бруса ви можете зібрати самостійно, купивши в нашій компанії “Брусік” домокомплект для самостійної збірки будинку з профільованого бруса, так і замовивши збірку нашим досвідченим фахівцям.

Знайте! Ми виробляємо якість!

Скачайте наш прайс!

Чтобы получить актуальный прайс лист, оставьте ваш номер телефона ниже.

  Расчёт стоимости кровли

  Для расчёта стоимости оставьте ваш номер телефона. С вами свяжется наш технический специалист для уточнения деталей необходимых для расчёта.

   Заказать обратный звонок

    

    Обратный звонок