Мобільний будиночок з дерева подарує затишок як у спекотний, так і прохолодний день. Компактну споруду можна облаштувати на свій смак, створивши комфортне місце для відпочинку на природі. Зазвичай такі будиночки встановлюють на дачних ділянках.

Особливості мобільних будинків

Як можна зрозуміти з назви, мобільні будиночки можна легко переміщати з однієї ділянки на іншу, використовуючи вантажний трал або спеціальну платформу. Купити мобільний будиночок для дачі стане чудовою ідеєю, якщо ви маєте лише дачну ділянку, на якій відсутні будь-які споруди.

Для зведення міні-будинку використовують тонкий брус. Його одержують із деревини хвойних порід. До основних переваг матеріалу відносять:

• Безпека;
• Довговічність;
• Високі естетичні якості.

Вологість бруса вбирається у 14%. Це дозволяє отримати мінімальний рівень усадки у процесі експлуатації. Споруда не деформується, зберігаючи початкові характеристики. Крім цього, з брусом із хвойних порід легко працювати. Це дозволяє звести мобільний будиночок з мінімальними витратами праці та часу. Так, клієнт отримає готовий проект через 2-3 дні з початку монтажних робіт.

На нашому сайті представлені проекти, реалізацію яких ви можете замовити. Якщо цікавить будівництво мобільного будиночка за індивідуальним ескізом, ми також зможемо запропонувати таку послугу.

Точна ціна мобільного будиночка залежатиме від площі, наявності додаткових прибудов, наприклад, тераси, кількості вікон та дверей. З фотографіями реальних робіт можна ознайомитись у портфоліо, запропонованому на нашому сайті. Ми реалізуємо кожен проект у визначений термін. Гарантуємо високу якість робіт, оскільки наші майстри використовують у процесі будівництва професійне обладнання.

Скачайте наш прайс!

Чтобы получить актуальный прайс лист, оставьте ваш номер телефона ниже.

  Расчёт стоимости кровли

  Для расчёта стоимости оставьте ваш номер телефона. С вами свяжется наш технический специалист для уточнения деталей необходимых для расчёта.

   Заказать обратный звонок

    

    Обратный звонок