Будиночки із бруса користуються високим попитом за рахунок своєї екологічності та високих естетичних якостей. Прикладом будівлі, що поєднує ці властивості, можна вважати мисливський будиночок. Ще його називають лісовою хатинкою.

Особливості лісових будиночків

Будівництво мисливського будиночка вимагає застосування якісного тонкого бруса із екологічно чистої деревини хвойних порід. Основною особливістю цього матеріалу для стінового комплекту полягає в тому, що конструкцію можна спорудити без усадки. Крім цього, монтаж лісової хатинки із тонкого бруса займає від 2 днів.

Перед тим як купити мисливський будиночок, потрібно визначитися з його ключовими параметрами, наприклад загальною площею, кількістю вікон та дверей.
Тим, хто хоче збудувати мисливський будиночок у лісі, пропонуємо такі популярні варіанти проектів:

1. «Олена»: це компактне будівництво загальною площею 32 м2. Будівля має 4 вікна, одні вхідні двері та невелику веранду. Усередині будиночок зонований.
2. «Сантин»: мисливський будиночок має площу 26 м2. Усередині споруда розділена на зони, завдяки чому можна облаштувати вітальню з кухнею, санвузол.
План, об’ємна модель (3D), ціна мисливського будиночка із бруса вказані в каталозі. Також клієнт може замовити будівництво за індивідуальним проектом.

Інші наші переваги:

1. На 100% безпечні матеріали – використовуємо брус, отриманий із деревини хвойних порід, здобутої в екологічно чистих зонах України.
2. Професійний підхід – над реалізацією проектів працюють фахівці з багаторічним досвідом роботи. Тому будинки виходять не лише гарними, а й якісними.
3. Оперативність – будуємо мисливські будиночки у межах обумовлених термінів.

Затишний дерев’яний будиночок стане улюбленим місцем відпочинку! З прикладами наших робіт ви можете ознайомитись у розділі Портфоліо.

Скачайте наш прайс!

Чтобы получить актуальный прайс лист, оставьте ваш номер телефона ниже.

  Расчёт стоимости кровли

  Для расчёта стоимости оставьте ваш номер телефона. С вами свяжется наш технический специалист для уточнения деталей необходимых для расчёта.

   Заказать обратный звонок

    

    Обратный звонок