Затишний, компактний та красивий рибальський будиночок дозволить приємно проводити час влітку на природі у родинному колі або друзів. Найкращим матеріалом для будівництва маленьких будинків для відпочинку стане тонкий брус. Його одержують із деревини хвойних порід, до переваг якої відносять екологічну чистоту, високі теплоізоляційні якості, довговічність.

Як отримати комфортний рибальський будиночок

Однією з основних особливостей рибальських будиночків вважають компактні розміри. Площа забудови зазвичай не перевищує 25-35 м2. При цьому приміщення можна зонувати, облаштувавши санвузол, кухню та вітальню. У процесі зведення міні-будівлі встановлюються вікна та двері. Також будиночок можна оснастити затишною компактною терасою для відпочинку на свіжому повітрі.

Чому варто купити рибальський будиночок із тонкого бруса:

1. Така споруда має стильний вигляд. Професійно збудовані будиночки з дерева виглядають дорого і презентабельно, причому це стосується і фасаду, і інтер’єру. Вам не доведеться витрачати час на оздоблювальні роботи.
2. Влітку в будинку із бруса комфортно відпочивати, оскільки в ньому можна сховатися від спеки.
3. Оскільки рибальський будиночок зводять із вже підготовленого тонкого бруса, монтажні роботи займають у середньому 2-3 дні. Перевагою матеріалу вважається мінімальне усадження в процесі експлуатації.

Щоб отримати гарний, якісний та довговічний міні-будинок для відпочинку влітку, довіряйте будівництво професіоналам. Наша компанія запропонує такі переваги як оперативність, індивідуальний підхід до виконання замовлення, гарантія високої якості виконаних робіт.

Усього через 2 дні ви станете власником затишного рибальського будиночка, який стане улюбленим місцем для відпочинку. У каталозі можете ознайомитися з проектами будинків з бруса, вибравши після цього будь-який варіант.

Скачайте наш прайс!

Чтобы получить актуальный прайс лист, оставьте ваш номер телефона ниже.

  Расчёт стоимости кровли

  Для расчёта стоимости оставьте ваш номер телефона. С вами свяжется наш технический специалист для уточнения деталей необходимых для расчёта.

   Заказать обратный звонок

    

    Обратный звонок