Будиночки відпочинку для баз відпочинку і санаторіїв

Досить відпочивати за кордоном! – Це нове гасло відродженої Української Держави. До Криму вже ніхто не поїде. А що це означає? Величезна кількість відпочиваючих в Одеській, Миколаївській, Херсонській, Запорізькій та інших областях.

Незважаючи на сприятливі умови для розвитку туризму в перерахованих вище областях, українці вже не будуть відпочивати в “халупах” навіть за дешево. Рівень вимог до житла зріс, але підприємці, як і раніше, не поспішають вкладати гроші в поліпшення туристичної інфраструктури.

Ми пропонуємо унікальне рішення – виробництво і монтаж дощатих будиночків для відпочинку . Унікальність в тому, що будиночки для відпочинку з шпунтованої дошки привабливі естетично, практичні і недорогі. Приміром, вартість маленького туристичного притулку становить від 20 000 гривень разом із монтажем. Окупність такого вкладення 1-2 роки. Крім цього, будиночки для відпочиваючих можна без проблем розібрати і перевезти в інше місце.

Домики

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

У нас немає нафти і газу, але лісоматеріалів цілком достатньо, до того ж, з’явилися надійні домобудівні компанії, які відповідають за своїми зобов’язаннями.

Наші будиночки для відпочиваючих зроблені з сухої шпунтованої дошки і виконані з високою якістю на сучасному обладнанні. Довіривши роботи компанії “Ізбуд” ви отримаєте якісні будинки для відпочинку за мінімальною ціною.

Завжди раді проконсультувати вас, відповімо вам на будь-які питання щодо туристичних будиночків . Телефонуйте.