домокомплект из бруса

Невеликі дачні будинки мають високу популярність в Україні. Біля будиночка за містом можна не лише відпочивати у колі друзів чи родини. Коли на дачі є земельна ділянка, це додатково дає можливість мати город, квітник, сад.

Ідеальний дачний будинок має поєднувати високу якість, довговічність, демократичну вартість. Оптимальна площа і планування дачі – ще один важливий аспект, який потрібно враховувати під час будівництва. Щоб досягти всіх цих результатів, варто розглянути такий варіант як будівництво дачних будинків з бруса під ключ. Брус є повністю готовим для складання пиломатеріалом, одержаним з деревини хвойних порід: сосни, ялини (смереки). Будматеріал має такі характеристики як безпека, довговічність, повністю натуральне походження. Цим і пояснюється високий попит на дачні будинки із бруса.

 строительство дачных домов из бруса под ключ

Хто будуватиме будинок?

Існує велике різномаїття проектів дачних будиночків. Наприклад, ви можете побудувати маленьку дачу, на якій проводитимете час виключно влітку. Якщо ви маєте намір з нуля збудувати власний заміський будинок, зробити це можна двома способами:

  • замовивши реалізацію проєкту під ключ;
  • самостійно виконавши будівельні роботи.

Розглянемо особливості кожного варіанта.

Роботи доручаються генеральному підряднику

Для того щоб стати власником невеликого дачного будинку, достатньо знайти надійну компанію-підрядника, вибравши проєкт, що сподобався, погодити сумарну вартість усіх робіт і термін їхнього виконання. Професійні майстри зі штату компанії підготують відведену ділянку до будівництва, укладуть фундамент, зберуть стінові конструкції, виконають покрівельні роботи, укладуть підлогу, встановлять внутрішні стіни, вікна, двері, а також виконають фінішні роботи.

Такий варіант будівництва дачного будинку під ключ підійде людям, які не хочуть самостійно займатися будівництвом будинку і мають намір доручити реалізацію проєкту досвідченим майстрам. Але, вибираючи будівництво під ключ, будьте готові до того, що доведеться платити як за сам брус, так і за послуги кваліфікованих фахівців. Як результат, бюджет будівництва дачі може виявитися практично непіднімний.

Роботи виконуються повністю своїми руками

Вибираючи цей варіант будівництва, ви зможете суттєво заощадити на оплаті послуг фахівців. Також, самостійно займаючись будівництвом дачного дерев’яного будинку, ви повністю контролюєте весь процес виконання робіт. У той же час більшість з тих, хто планує побудувати дачу, не розглядає цей варіант, оскільки не має спеціальних навичок і знань. Проте сьогодні цю проблему можна вирішити, замовивши домокомплект для будівництва дачі. Домокомплект є готовим дерев’яним конструктором, який вже містить все необхідне для складання будинку. Кожен домокомплект виготовляється у суворій відповідності проєкту і супроводжується інструкцією (схемою), за якою можна зібрати дачу.

Збірний панельний дачний будинок, не маючи потрібних навичок, ви навряд чи збудуєте. Проте якщо розглядається варіант дачного будинку, що швидко монтується, з натурального дерева, самостійне складання домокомплекту стане чудовим рішенням!

небольшие дачные дома

Матеріали для будівництва

Реалізація проєктів дачних будинків із бруса завжди включає вибір типу будматеріалів. Для зведення заміських будиночків, у тому числі і дачних, рекомендується використовувати брус двох типів: профільований і подвійний.

Для зведення будиночка для експлуатації в теплу пору року ідеально підійде профільований, у тому числі тонкий брус, товщина якого не перевищує 70 мм. Він є готовим конструктором для складання стін з бруса, отриманого в результаті сушіння і обробки високотехнологічними деревообробними верстатами деревини хвойних порід.

Одержання профільованого бруса складається з наступних етапів:

  1. Відбираються колоди, природна вологість яких становить приблизно 40%, після чого вони розпилюються на заготівки потрібної товщини і висоти. Після розпилювання колод ці заготовки відправляють до сушильної камери. Всередині камери дерев’яні елементи лежать на певній відстані один від одного. Це дозволяє ефективно вивести надмірну вологу.
  2. Заготовки для стін із бруса сушать доти, доки рівень вологості не знизиться до 12-14%.
  3. Готовий профільований брус повинен мати правильно зроблені шипи і пази для поздовжнього надійного з’єднання елементів конструктора. Для цього пиломатеріал необхідно пропустити через високотехнологічний чотиристоронній верстат. Він має чотири основні фрези з окремими двигунами. Для максимально якісної обробки бруса передбачені дві додаткові фрези. У процесі проходження дошки через верстат фрезеруються шипи і пази, необхідні для поздовжнього з’єднання дерев’яних елементів. Стандартна довжина бруса складає 4 чи 6 м.

Цей профільований брус використається для створення домокомплекту. Брус ріжеться на окремі елементи необхідного, згідно з проєктом, розміру, після чого на спеціальному верстаті профілюються кутові з’єднання бруса. Завдяки точному фрезеруванню кутового з’єднання, створюється так званий “вітровий замок” для герметичної і надійної конструкції.

Кожен брус домокомплекту має маркування, що дозволяє суворо дотримуватись порядку складання дачного будинку згідно зі схемою проекту.

Якщо вам потрібний одноповерховий або двоповерховий дачний будинок для експлуатації протягом всього року, застосовується технологія “теплий будинок”. Для її реалізації використовується подвійний брус. Це спеціальна технологія укладання дерев’яних елементів. Дозволяє створити стінову систему, представлену двома рядами сухого, каліброваного, профільованого бруса з перетином 60 на 140 мм. Особлива технологія укладання дозволяє отримати вільний простір між дерев’яними стінами. У нього укладають целюлозний утеплювач. Самі ж бруси складають за класичною схемою шип-паз + вітровий замок.

Робота з будматеріалами за технологією “подвійний брус” потребує певних навичок і досвіду. Якщо вам необхідні кваліфіковані майстри, зверніться до нашої компанії.

 дачные дома проекты

Етапи самостійного будівництва

Складати дачний будинок за проєктом потрібно у суворій відповідності інструкції, звертаючи увагу на маркування елементів конструктора. Розглянемо, із яких етапів складається будівництво.

Обираємо проект

На цьому етапі потрібно вибрати проєкт майбутньої дачі з урахуванням особистих уподобань, бюджету, побажань щодо площі, планування, кількості поверхів. Наша компанія пропонує велике різномаїття проєктів дачних будинків із бруса, серед яких ви обов’язково знайдете оптимальний варіант. Під кожний проєкт пропонуємо домокомплект для простого власноручного складання. Незважаючи на просте складання, кожний дачний будинок чудово поєднує в собі просторову практичність і елегантність дизайну.

Влаштування фундаменту майбутнього будинку

Фундамент закладають на підготовлену ділянку. Фундамент встановлюють на землі, з якої попередньо знятий шар родючого грунту.

Тип фундаменту вибирають залежно від складу ґрунту. Якщо доводиться будувати дачний дерев’яний будинок на території, що характеризується високим рівнем ґрунтових вод, закладайте фундамент стрічки. Палево-гвинтовий фундамент підійде для будівництва будинку, який будуватиметься на заболоченій ділянці. На плитковому фундаменті рекомендують встановлювати дачу на сипучому ґрунті.

Укладання фундаменту, незалежно від типу, потребує високого рівня професіоналізму. Тому рекомендуємо довірити це завдання кваліфікованим майстрам.

Монтаж цокольного перекриття

На цьому етапі застосовують технологію “платформа”. Як приклад, розглянемо монтаж цокольного перекриття на фундаменті стрічкового типу. Спочатку потрібно укласти дошку “п’ятдесятку” і брус 100 на 150 мм. До цегляних стовпів за допомогою спеціальних шпильок потрібно прикріпити по два бруси, уклавши елементи поряд. У центральній частині майбутнього об’єкта необхідно встановити по два бруси. Таким чином, ви отримаєте обв’язку, яка надійно захистить нижні дерев’яні елементи від гниття. Після монтажу обв’язки укладається чорновий підлогу.

Зведення стійок та стін

Стійки і стіни невеликого дачного будинку зводяться горизонтально. Каркас потрібно складають у строгій відповідності інструкції, ретельно відстежуючи маркування кожного елемента. Складені дерев’яні модулі кріплять до обв’язки.

Монтаж системи покрівлі для даху

Дах зводять за схемою проекту. Будь-який домокомплект дачного будинку включає готову кроквяну систему, яку потрібно зібрати відповідно до інструкції. Разом з будівельною системою встановлюється решетування.

Покриття покрівлею та монтаж сайдингу

При будівництві дачного будинку із бруса натуральної деревини встановлюється дерев’яна покрівля. Щодо монтажу сайдингу, він не передбачений. Зовнішні стіни дачі з натурального бруса вимагають фарбування із застосуванням високотехнологічних лакофарбових складів. Вони містять компоненти, що ефективно захищають деревину від гниття, жука-короїда, грибка, впливу вологи.

Укладання утеплювача та внутрішня обшивка

Утеплювач укладається лише в тому випадку, коли ви будуєте практичний і красивий будинок для всесезонної експлуатації, використовуючи технологію подвійний брус. Для класичної літньої дачі утеплювач і внутрішня обшивка не потрібні.

дачные дома

Висновок

Якщо вас зацікавило самостійне будівництво дачі, ви маєте можливість замовити домокомплект у нас. Пропонуємо в асортименті готові конструктори для складання будь-яких заміських будинків, включаючи дво- і одноповерхові дачні будинки з панорамними вікнами, терасами. На власному виробництві наші майстри виготовляють домокомплекти з екологічно чистої деревини, що відповідає високим стандартам якості. Кожен набір для самостійного будівництва супроводжується схемою й інструкцією, за якими ви зможете швидко і зручно побудувати дачу за вибраним проєкт. Якщо під час роботи виникають питання, зв’яжіться з нашими майстрами й отримайте професійну консультацію.

Хочете побачити
власними очима?

Залиште ваш номер телефону і ми зв'яжемося з вами для погодження часу огляду!


    This will close in 0 seconds

    Потрібна
    консультація?

    Залиште ваш номер телефону і ми зв'яжемося з вами найближчим часом!


      This will close in 0 seconds

      Оформлення замовлення

      Залиште ваш номер телефону і ми зв'яжемося з вами найближчим часом!


        This will close in 0 seconds

        Оформлення замовлення

        Залиште ваш номер телефону і ми зв'яжемося з вами найближчим часом!


          This will close in 0 seconds

          Хочете побачити
          власними очима?

          Залиште ваш номер телефону і ми зв'яжемося з вами для погодження часу огляду!


            This will close in 0 seconds

            Потрібна
            консультація?

            Залиште ваш номер телефону і ми зв'яжемося з вами найближчим часом!


              This will close in 0 seconds

              Расчёт стоимости кровли

              Для расчёта стоимости оставьте ваш номер телефона. С вами свяжется наш технический специалист для уточнения деталей необходимых для расчёта.

              [contact-form-7 404 "Не знайдено"]

              Заказать обратный звонок

               

                Обратный звонок